parallax background

Nazywam się Karina Jurgielaniec
i jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 
 

Studiowałam na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a następnie, w ramach studiów podyplomowych, na kierunku medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Jako lekarz medycyny estetycznej nieustannie dbam o rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez regularny udział w szkoleniach i kursach z zakresu nowych technik zabiegowych. Aktywnie uczestniczę także w międzynarodowych konferencjach oraz zjazdach towarzystw lekarskich. Dzięki temu dysponuję najświeższymi informacjami na temat osiągnięć z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, które wykorzystuję później w swojej pracy.

Potwierdzeniem mojego doświadczenia i kompetencji są liczne certyfikaty, w tym z zaawansowanych technik zabiegowych wykorzystujących kwas hialuronowy, toksynę botulinową, nici, lasery czy hydroksyapatyt wapnia. Doświadczenie zdobywałam nie tylko, jako lekarz medycyny estetycznej, ale również na różnych oddziałach szpitalnych, w tym chirurgicznym, ratunkowym, dermatologiczno-wenerycznym, czy ginekologiczno-położniczym. Dzięki temu do problemów i potrzeb pacjenta potrafię podejść kompleksowo.

Głównym obszarem moich zainteresowań jest medyczna regeneracja. Zajmuję się wykonywaniem bezpiecznych i skutecznych zabiegów takich jak mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy, wykorzystanie toksyny botulinowej w leczeniu migreny, bruksizmu, leczenie wypadania włosów, powiększanie ust.

Zawsze dbam o bezpieczeństwo swoich pacjentów. Wykorzystuję wyłącznie sprawdzone preparaty renomowanych firm oraz specjalistyczny medyczny sprzęt spełniający najsurowsze wymagania.


Wszystkie zabiegi przeprowadzam z najwyższą starannością i delikatnością. Dbam o to, by uzyskany efekt eksponował piękny, naturalny wygląd pacjenta.

Potrzebujesz konsultacji? Chcesz dowiedzieć się więcej?